در مقام مشتری ابتدا بایستی در " سنپر " ثبت نام کرده و خدمت موردنظر خود را در اپلیکیشن "سنپر" بیابید و مراحل درخواست سفارش را طی کنید. پس از گذشت زمانی کوتاه تعدادی از متخصصان به شما اعلام آمادگی می‌کنند. سپس بر اساس فاکتورهایی از قبیل امتیاز متخصص، قیمت پیشنهادی‌ و درصد تخفیف احتمالی یکی را انتخاب کنید. متخصص در زمان و محلی که شما تعیین کردید، حاضر می‌شود و کار را انجام می‌دهد. پس از اتمام خدمت، می‌توانید با پاسخ به 5 سئوال مطرح شده میزان رضایت خود را از کیفیت انجام ‌شدن خدمت در اپلیکیشن ثبت کنید اصرار ما بر تکمیل این فرم،لحاظ شدن امتیاز آن برای متخصص است که قرار است در مراجعات بعدی به شما یا مشتریان بعدی خدمات رسانی نماید.
با توجه به هوشمند بودن"سنپر" امکان استفاده تمامی افراد از خدمات سنپر در دیگر استان ها،شهرستان ها و شهرها نیز وجود دارد ولی تا اطلاع ثانوی فقط در شهر کرمان، شهروندان می توانند از خدمات سنپر استفاده کنند و شهروندان سایر شهرها و استان ها به محض فراهم شدن زیرساخت ها،می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.
همۀ متخصصان سنپر بر اساس سیستم امتیاز بندی استاندارد که بر پایه پارامترهای مهم پایه ریزی شده است،انتخاب می شوند و نه تنها از لحاظ مهارت‌های فنی، بلکه با توجه به اخلاق و آداب مشتری‌مداری و نظرسنجی از سوی مشتریان، بررسی و تائید می‌شوند.
این امتیاز بر اساس30 درصد تکمیل فرم نظر سنجی توسط مشتریان و 70 درصد عوامل مهم سیستم امتیازبندی"سنپر" شامل سابقه کاری،سن،تحصیلات و مدارک مهارتی متخصص می باشد.
متخصص مورد نظر موظف به تأمین قطعات یا هر گونه وسیله دیگری نیست، مگر اینکه شما بخواهید. قیمت قطعی نیز با توجه به فاکتور تهیه ‌شده توسط متخصص تعیین می‌شود.
سنپر از سیستم اعتباریابی و امتیاز بر اساس جدول استاندارد پذیرش متخصص،که دارای 70 امتیاز می باشد همچنین از طریق پاسخ مشتری به 5 سئوال در فرم نظرخواهی بعد از اتمام کار که دارای 30 امتیاز است ،امتیاز کل وی را برای شما نمایش می دهد و شما بر اساس این امتیاز و نیز میزان تخفیف احتمالی متخصص مربوطه می توانید متخصص خود را انتخاب نمائید.
بله. سنپر مناسب‌ترین متخصصان مربوط به خدمات مختلف ارائه شده در "سنپر" را به شما معرفی می کند.
هزینه پس از اتمام خدمت، به صورت نقدی و طبق مبلغ مشخص‌شده از سوی متخصص دریافت می شود.
برخی از دسته های خدمات شامل پرداخت مبلغ از سوی مشتری هستند این خدمات عبارتند از : خدمات لوازم منزل و محل کار،خدمات ساختمانی و معماری،خدمات برقی و الکتریکی،خدمات لوله کشی و فاضلاب،خدمات تامین نیروی کار ، خدمات آموزشی ویادگیری ، خدمات مذهبی و فرهنگی ، مهندسین و کارشناسان شامل پرداخت تعرفه هستند این پرداخت اندک در نظر گرفته شده است تا مشتریان در محدودیت های گوناگون پرداخت قرار نگیرند همچنین بر اساس نوع عضویت شما،وجه پرداختی نیز متفاوت است.
متخصصان بابت ثبت نام و معرفی مشتریان به آن ها و پزشکان بابت معرفی آن ها به بیماران،بایستی حق عضویت پرداخت نمایند قابل توجه این که بر اساس سیاست تشویقی"سنپر" این مبالغ،به صورت حداقلی و ناچیز در نظر گرفته شده اند.
به صورت عرفی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری است ولی برخی از متخصصان ممکن است آن را دریافت نکنند و یا آن را به عنوان تخفیف به مشتری در نظر بگیرند.
بعد از نهایی شدن کار جهت هر گونه سئوال یا هماهنگی شماره موبایل متخصص برای مشتری نمایش داده می شود.
در موارد بسیار نادر وقتی که متخصصی پاسخگو نیست به طور معمول به طور خودکار پیغامی مبنی بر "لطفا صبر نمائید تا متخصص به شما پاسخ دهد" برای مشتری نمایش داده می شود ولی در صورت ادامه این روند می توانید تقاضای موبایل متخصص را نمائید که بلافاصله برای شما نمایش داده خواهد شد یا این که با پشتیبانی سنپر تماس بگیرید یا برای پشتیبانی "سنپر" تیکت بگذارید.
پس از اعلام انجام خدمت توسط متخصص، می‌توانید نظر خود را در فرمی که به صورت خودکار برای شما نمایش داده می شود، ثبت کنید و میزان رضایت خود را با امتیازدهی به سئوالات آن بیان نمایید. این نظرات و امتیازها برای مشتریان بعدی نیز نمایش داده می‌شود و به انتخاب آن‌ها کمک می کند.
سنپر می‌خواهد مشتریان، وقت و برنامه‌هایشان را خود تنظیم کنند؛ از این رو، امکاناتی را فراهم آورده است تا مشتریان در هر ساعتی از شبانه‌روز با تلفن همراه، خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهند و به آسانی این خدمات را از "سنپر" دریافت کنند. شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش خود، زمان و محل دلخواه خود را برای انجام خدمت انتخاب و رزرو نمائید.
در صورت تمایل به لغو سفارش خود، می‌توانید روی درخواست خود در قسمت سفارش‌ها کلیک کرده و در این صفحه، اقدام به لغو سفارش کنید.
در صورت تمایل به تغییر متخصصی که قبلاً انتخاب کرده‌اید، ابتدا درخواست خود را لغو کرده و سپس مجدداً درخواست جدید ثبت کنید تا پس از دریافت پیشنهادها، متخصص جدیدی انتخاب کنید.
در صورت تمایل به تغییر زمان انجام خدمت که قبلاً تعیین کرده‌اید، ابتدا درخواست خود را لغو کرده و سپس مجدداً درخواست جدیدی در زمان موردنظر خود ثبت کنید.
تمام متخصصانی که در سنپر عضو شده اند با دقت بالایی و بر اساس فاکتورهای مشخصی انتخاب شده‌اند. چنانچه بنا به هر دلیلی از کیفیت سرویس ناراضی بودید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن در بخش نظرات و با گذاشتن تیکت اعلام نمایید .ما سعی می‌کنیم شکایات شما را در اسرع وقت پیگیری کنیم. جلب رضایت شما، مهمترین وظیفه ی ماست.
بله شما می‌توانید برای انجام هر نوع خدمت دوره ای به صورت منظم روی سنپر حساب کنید.
لطفا در زمان تعیین شده در محل مورد نظر حضور داشته باشید تا مشکلی در انجام سفارش ایجاد نشود. از دادن هرگونه وجه اضافی به عنوان انعام جدا خودداری فرمایید. به هیچ عنوان به صورت مستقیم به متخصصان سفارش ندهید و تنها از طریق "سنپر" سفارش خود را ثبت کنید.
از تخصص خود کسب درآمد کنید.رییس خودتان باشید و هر زمان که مایل بودید کار کنید. شما در انتخاب کارها مختارید و می‌توانید کارهایی را که در زمان و مکان موردنظرتان است، قبول کنید تا درآمد مطمئن داشته باشید . سنپر با شبکه مشتریان گسترده و تبلیغات وسیع، همواره تضمین می‌کند شما با کمترین میزان حق عضویت درآمد مناسبی داشته باشید.برای کار در سنپر نیازی به داشتن مغازه و یا حاضر شدن در محل خاصی نیست. از هر جا که هستید کارها را ببینید و قبول کنید.
در حال حاضر زمینه عضویت متخصصین در 29 دسته کلی و زیرمجموعه های آن فراهم شده است.
بایستی اپلیکیشن متخصصان را نصب و اجرا نموده،و با تکمیل اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک ،تایید صلاحیت، و پرداخت مبلغی مشخص اپلیکیشن برای شما فعال خواهد شد. و در سایت با کلیک بر روی "ثبت نام متخصص" و طی کردن مراحل مشخص شده بر اساس فرآیند خودکار،یکی از متخصصین "سنپر" شوید.
زمان‌بندی کار به‌طور کامل برعهده خود نیروی متخصص است. هر زمانی که بخواهید، کار می‌کنید.
ترجیحا قبل از اینکه متخصص به محل انجام خدمت شما بیاید با او صحبت کنید و یک قرارداد بین خود و متخصص تنظیم نمائید.سعی کنید در قرارداد تنظیمی تمامی موارد به طور شفاف در قرارداد ذکر شود. قیمت را قبل از شروع کار نهایی کنید. قبل از اتمام کار تمام هزینه را پرداخت نکنید.
سنپر به شما پیشنهاد استفاده از یک قرارداد را می دهد که میتوانید آن را از سایت به نشانی www.sanper.ir دانلود کرده و چاپ نمائید. این قرارداد به شما و متخصص کمک می کند تا ابهامات را برطرف کرده و از سوء تفاهم های احتمالی آینده جلوگیری نمایید.
زمان ثبت سفارش بعد از انتخاب دسته کلی خدمات و خدمت مورد نظر خود از میان زیرمجموعه های آن،در کادر توضیحات موارد مهم و اصلی را که به متخصص در پیشنهاد قیمت به شما کمک می کند توضیح دهید.
بعد از انتخاب متخصص مورد نظر، با هماهنگی و مشورت با شما، در صورت نیاز وسایل مورد نظر (توسط متخصص یا خود شما) تهیه شده و طبق فاکتور از سمت شما پرداخت خواهد گردید.
هر زمان که مایل هستید می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن"سنپر"، درخواست خدمت خود را ثبت کنید. در این صورت نیروهای متخصص اطلاعات اولیه سفارش شما را مشاهده کرده و جهت انجام خدمات به شما درخواست انجام کار میدهند. شما میتوانید از بین متخصصینی که اعلام آمادگی کرده اند، با توجه به امتیاز و میزان تخفیف، شخصی را انتخاب نمایید.
کد تخفیف در کارهای تعمیرات و سرویس ها فقط روی هزینه ی اجرت کار اعمال می شود؛ ولی هزینه ی اجناس به طور کامل از مشتری دریافت می گردد.
هزینه مربوط به ایاب و ذهاب طبق عرف هر کاری به صورت توافقی بین مشتری و متخصص مورد نظر حل خواهد شد.
هزینه ی اجناس مصرفی در تعمیرات و سرویس های دوره ای خودرو طبق فاکتور از مشتری تحویل گرفته شده و سنپر هیچ دخالتی در تامین اجناس مصرفی ندارد (حتی مشتری می تواند خودش اجناس را تهیه کند). هزینه اجرت خدمات و سرویس ها نیز طبق تعرفه اتحادیه از مشتری دریافت می شود.
اگر اطلاع دقیقی از نحوه انجام سفارشتون ندارید، کافیست با سنپر تماس بگیرید. کارشناس جابجایی سنپر شما را به طور کامل راهنمایی و به شما کمک می‎کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
بله. کافیه شما در هنگام ثبت سفارش، گزینه بسته بندی شدن بار را انتخاب کنید تا سنپر متخصصینی را به شما معرفی کند که کار بسته‎ بندی لوازم را به صورت حرفه‎ای انجام میدهند.
در حال حاضر هیچ شرکتی توانایی بیمه کردن بار درون شهری را ندارد. اما سنپر شرکت‎هایی را انتخاب میکند که سلامت جابجایی بار شما را تضمین می‎کنند و در صورت وارد شدن خسارت به بار شما، آن را جبران ‎می‎کنند.
مکان و زمان تدریس بر اساس مذاکره و توافق میان مدرس و متقاضی تدریس مشخص می شود.
تمامی متقاضیان تدریس خصوصی در سنپر باید مراحل مختلفی را طی کنند. ابتدا برای حفظ امنیت دانش آموز مدارک هویتی معلم خصوصی توسط سنپر کنترل می شود. سوابق حرفه ای و مدارک تحصیلی ارائه دهنده تدریس خصوصی نیز بررسی شده و پس از آن فرد امکان فعال شدن در سنپر را دارد. برای انتخاب بهترین ها سنپر نیازمند نظرات شماست چرا که هیچ کس بهتر از مشتریان سنپر نمی تواند درباره کیفیت این خدمات نظر بدهد. پس از پایان کار شما می توانید در اپلیکیشن و وبسایت سنپر نظرات خود را ثبت کنید. نظرات شما به دیگران و نظرات دیگران به شما کمک می کند که بهترین مدرسین خصوصی را برای رشته مورد نظر خود انتخاب کنید.
بله. در صورتی‌که به سایت و اپلیکیشن سنپر دسترسی ندارید، می‌توانید با شماره های ذیل تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. 03432236087-03432236492 یا از طریق شماره 09903088874(ویژه مشتریان) در تلگرام یا واتس اپ سفارش خود را ثبت کنید.
متخصص پس از دریافت اطلاعات لازم درباره جزییات کار از مشتری (یا حضور در محل در صورت لزوم)، هزینه سرویس مورد نظر را اعلام می‌کند.
به مناسبت‌های مختلف یا در زمان‌های خاص، کدهای تخفیف سنپر از طریق ارسال پیامک و ایمیل، اطلاع رسانی صورت می‌پذیرد.
بله. در صورت عدم توافق روی قیمت، مشتری می‌تواند سفارش خود را بدون هیچ هزینه‌ای لغو کند.
لغو سفارش توسط مشتری، در هر زمانی بدون کسر هزینه‌ای انجام می‌پذیرد.
متخصصان حتما در زمان مقرر در محل انجام کار حضور داشته باشند؛ اما اگر به هر دلیلی متخصص در محل مشخص شده برای انجام خدمت حاضر نشده بود، حتما به پشتیبانی سنپر اطلاع دهید. این تاخیرها منجر به اعمال قوانین انضباطی سنپر می‌گردد تا از تکرار این امر حتما جلوگیری شود.
پس از اتمام کار توسط متخصص، با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن،با پاسخ به سئوالات مندرج در فرم نظرخواهی می‌توانید به متخصص مورد نظر امتیاز دهید.
متخصص در زمان اعلام پاسخگویی و اعلام قیمت به مشتری می تواند در قسمتی که به همین منظور در نظر گرفته شده است میزان تخفیفی را که می تواند برای جلب رضایت مشتری و یا رونق کار خود به وی بدهد مشخص نماید.